Опис

Для дезінфекції води генерується:

 

Гідроксильний радикал (ОН),

Атомарний кисень (О),

Озон (О3),

і Перекис водню (Н2О2)

безпосередньо з самої води басейну.

 

У поєднанні з іонізацією води Сріблом і Міддю - це дає високоякісну і всебічну обробку. Більше не потрібні хлор або інша хімія.

 

Окислювальний потенціал
(здатність боротися з мікроорганізмами)

Окислювач

Символ

Відносний рівень (OPR)

Фтор

F

2,25

Гідроксильний радикал

OH

2,05

Атомарний кисень

O

1,78

Озон

O3

1,52

Перекис водню

 

H2O2

1,30

Перманганат

Kmn2

1,22

Хлор (газ)

Cl

1,00

Кисень

O2

0,94

Хлорид натрію

NaCl2

0,69

Бром

Br

0,57

 

Гідроліз

 

Вода (Н2О) складається з двох атомів водню (2Н) і одного атома кисню (О).

Гідроліз, по суті, влаштовує «безлад» у воді: коли електричний струм високої напруги проходить через воду, він розриває хімічні зв'язки молекул води. Іони кисню спрямовуються до позитивного електрода (аноду).

 

Реакція виглядає так:

Електричний струм + 2 Н2О = 2Н2 + О2

 

При гідролізі відбуваються безліч вторинних хімічних реакцій води. При них утворюються іони, які виступають у якості додаткових окислювачів - дезінфектантів. Ці окислювачі є безпечними для людини, але дуже активними проти мікроорганізмів, більш дієвими, ніж Хлор. При цьому активність Гідроксильного радикалу (ОН), Озону (О3) і Одноатомного кисню (О) триватиме лише кілька секунд. Це не дозволяє їм потрапляти у відкриту зону басейну і руйнувати металеві та пластикові деталі, оздоблення і т.п. У таблиці можна порівняти відносну активність одержуваних при гідролізі окислювачів з іншими, в т.ч. з Хлором.

 

Одночасне використання іонізатора Мідь-Срібло посилює ефективність гідролізу. Іони срібла і міді забезпечують антибактеріальну та альгіцидну (проти водоростей) активність, доповнюючи високі окисні властивості гідролізу. Іони міді також володіють коагулянтними властивостями (проти каламутності). Спільна дія гідролізу та іонізатора дозволяє уникнути використання будь-яких хімічних препаратів для знезараження води.